Ukázky práce

Nekupujte zajíce v pytli. Já bych ho také nekoupila! Pokud chcete mít jasno v tom, jestli jsem váš člověk, tak koukněte, na čem jsem v poslední době pracovala, nebo stále pracuji. Pořád to nestačí? Napište mi o další ukázky nebo hrazené zkušební zadání.

RESPONZIVNÍ WEB PRO KOSMETICKÝ SALON

Pro kosmetický salon Katka Beauty jsem vytvořila přehledné webové stránky v barvách loga. Klientka si nepřála měnit rezervační systém, a proto je postavený mimo tyto webové stránky.

Web je zacílený především na potenciální klientky hledající informace o nabízených službách, ukázky práce a recenze stávajících klientek studia.

Daný web jsem vytvořila v redakčním systému WordPress, následně ho otextovala a optimalizovala pro vyhledávače. Stránky mám i nadále pod svou správou.

RESPONZIVNÍ WEB PRO taneční studio

Pro Taneční studio S.araH. jsem vytvořila minimalistické webové stránky s informacemi o aktuálních kurzech a soustředěních.

Hlavním požadavkem klientky byl funkční rezervační systém, protože do té doby řešila veškeré přihlášky offline, což bylo neefektivní. Nový systém jsem nastavila tak, aby veškeré informace přicházely automaticky do e-mailu a zároveň se ukládaly do databáze.

Celý web jsem vytvořila ve WordPressu, následně ho otextovala a optimalizovala pro vyhledávače. Na závěr jsem klientce vysvětlila, jak pracovat s databází přihlášených tanečníků, aby ji zvládla sama spravovat.

správa instagramu PRO KOSMETICKÝ SALON

Klientka mi svěřila správu svého firemního profilu, na který neměla čas a pro který neměla vytvořenou žádnou obsahovou strategii.

Naším společným cílem bylo vytvořit vizuálně atraktivní a sjednocený feed, a proto jsem připravila preset, pomocí kterého upravuji všechny fotky. Další výstupy tvořím v mých vlastních šablonách v Canvě. Informace sdílené na profilu vycházejí z úvodní analýzy a průběžného sledování statistik.

Na Instagram jsem přidala také výběry, kde stávající i potenciální klientky najdou odpovědi na nejčastější otázky.

blogové články pro výrobce diářů

Mým úkolem je plnit blog články, které souvisí s tematikou zápisníků a diářů české firmy CLEVER MINDS.

Blogové články jsou zacílené především na stávající zákazníky, kteří hledají způsoby, jak efektivně používat zakoupené papírové diáře a zápisníky. Prostřednictvím článků rovněž seznamujeme zákazníky s novými typy chytrých produktů.

Napsané články vkládám přímo do administrace, kde je také formátuji. Soustředím se rovněž na to, aby jednotlivé články podpořili vnitřní prolinkování e-shopu a blogu. Publikovaný obsah se dále využívá k přípravě příspěvků pro sociální sítě.

Ukázka práce www.lenkamirkova.cz – E-mailingové kampaně

e-mailingové kampaně PRO výrobce diářů

Pro výrobce a prodejce papírových diářů CLEVER MINDS připravuji pravidelné e-mailingové kampaně zacílené na konkrétní segmenty nebo celou databázi odběratelů. 

Cíle newsletterů se liší v závislosti na období. Během významných svátků v roce chystám především prodejní e-mailingové kampaně. K nejčastějším formám newsletterů ovšem patří seznámení odběratelů s novými produkty CM nebo představení nových způsobů použití konkrétních diářů a zápisníků. 

blogové články PRO kosmetický salon

Pro kosmetický salon Katka Beauty píšu každý měsíc články zaměřené na nabídku služeb, nejčastější dotazy stávajících klientek a tipy související s tematikou kosmetiky obecně. 

Připravené texty vkládám přímo do administrace webu, kde je rovněž formátuji.

Publikovaný obsah slouží také jako podklad pro přípravu příspěvků a příběhů na sociální sítě. Ke každému článku připravuji anketu na Instagram, kde si sledující mohou ověřit své znalosti dané problematiky, což je ještě více motivuje zjistit další informace, a tedy navštívit blog nebo rovnou daný kosmetický salon.

responzivní web pro stavebně projektovou kancelář

Pro stavebně projektovou kancelář jsem vytvořila webovou prezentaci nahrazující původní web se zastaralým webdesignem, který již nevyhovoval potřebám klienta.

Mým hlavním cílem bylo, aby návštěvník prakticky okamžitě zjistil, kdo za společností stojí, a na pár kliknutí se mohl spojit s jejími zástupci. Nechybí samozřejmě ani základní informace o společnosti a přehled nabízených služeb (nejsem tvůrcem textů).

V průběhu naší spolupráce jsem zajišťovala veškerou komunikaci s poskytovatelem hostingových služeb.